4Story Forum,4Story Hileleri Yardım Destek
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

4Story Hilelerini Ve Yardım Alabileceğiniz Platform

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

DRAGON EMPİRE WORLD FORUM KURALLARI.

YazarMesaj
AdminDragonK.E.W
lwl 2
lwl 2
AdminDragonK.E.W

LwL
Exp Exp:
DRAGON EMPİRE WORLD FORUM KURALLARI. Imgleft83/83DRAGON EMPİRE WORLD FORUM KURALLARI. Emptybarbleue  (83/83)
Güçlülük Güçlülük:
DRAGON EMPİRE WORLD FORUM KURALLARI. Imgleft83/83DRAGON EMPİRE WORLD FORUM KURALLARI. Emptybarbleue  (83/83)
LwL LwL:

DRAGON EMPİRE WORLD FORUM KURALLARI. Empty
MesajKonu: DRAGON EMPİRE WORLD FORUM KURALLARI.   DRAGON EMPİRE WORLD FORUM KURALLARI. I_icon_minitimePtsi Haz. 07, 2010 12:13 am

.1-Forumda Hack Programı Vermek yada Bu Tür Programlar Hakkında Yardım İstemek Kesinlikle Yasaktır.
2-Küfür Etmek Kesinlikle Yasaktır. Küfür Eden Banlanır. Konu Açarken veya Konuya Cevap Yazarken “aq” “amk” “o.ç.” "i..." ve Benzeri Kısaltmalar da Küfür Olarak İşlem Görecektir. Kısaltma Kullandığınız için Küfür Sayılamayacağını İddia Etmeyiniz..
3-Koxp, Dupe,Çift Knightonline açma programları , Tektık ve Diğer İllegal Yöntem ile İlgili Paylaşım Yapmak yada Yardım İstemek Yasaktır.
4-Forumda Arama Yapmadan Konu Açmamaya Özen Gösterin. Eğer Bulamadıysanız Konunuzu Açın.
5-Burası İrc, Msn Ortamı Değildir. Forumda Birebir Konuşmalara Girmeyin. Forumda Olduğunuzu Unutmayın. Muhabbet Etme Amacıyla Açılan Konular Kitlenecek ve Atılan Mesajlar da Silinecektir.
6-Paylaşım İçeriği Olmayan Açılış Tarihi Eski Konuları Uplamak Yasaktır.
7-Açtığınız Konularda; Konu Başlıkları İçeriğini Yansıtmalı,Yansıtmazsa Konunuz Kilitlenir. Konu Başlıklarını “Yardım Pls”, “Hey Yardım Edin”, “Yardım Eden Yok mu?” Gibi Anlamsızca Yazmayın.
8-Flood, Reklam Yapmak, Referans link vermek; Viruslu Link Vermek Kesinlikle Yasaktır. Flood, Reklam Yapan, Viruslu Link Veren Uyarılmadan Banlanır.
9-Clan Arıyorum, Clanıma Adam Arıyorum, Beni Kasmak İsteyen Varmı vb. Tarzı Konular Açmak Yasaktır.
10-İçeriği Asılsız Olan, Gerçeklik Payı Olmayan Kargaşaya Sebebiyet Verecek Topicler Açmak Yasaktır.

DRAGON EMPİRE WORLD FORUM KURALLARI.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» DRAGON EMPİRE WORLD ÜYELİK KURALLARI.